Fialoví svazáci z Forum24 a jejich dehonestace Aliance za nezávislost ČR

Pro-vládní a proti-české médium Forum 24 o nás vydalo lživý a dehonestační článek. Náš lídr gen. Hynek Blaško na to odpovídá těmito slovy:

“Kandidátka Aliance za nezávislost ČR byla oznámena teprve před několika dny a už přichází z tábora lepšolidí reakce. Nepřekvapivě s ní přichází názorové médium Forum 24. Hned zkraje obviňují naši Alianci ze lží, avšak sami se jich hrubým způsobem dopouští.

Hned v úvodu autor lživě uvádí, že Aliance se bude orientovat na strašení občanů, jako to podle něj dělá SPD a Jindřich Rajchl. Můžeme ubezpečit, že naším cílem je opak. V programu Aliance bude ke každému problému představen návrh konkrétního řešení, tedy opak prázdného strašení, kterého se naopak dopouštějí vládní politici.

Dále se uvádí, že v čele budu stát já jako protievropský generál, který odešel od SPD. Vůči tomu se musím také vyjádřit. Nikdy jsem nebyl protievropský, ale vždycky jsem byl proti centrální vládě EU. Protievropští jsou politici podporování Forem 24, kterým nevadí Evropu nechat zničit se všemi hodnotami, na kterých vyrostla.

Co se týká SPD, již mnohokrát jsem řekl, že jsme se rozešli v názoru na demokratičnost řízení strany, ne kvůli programu. Poslední kapkou pro mne bylo, když SPD neměla odvahu zúčastnit se demonstrace proti vládě, na kterou jsem šel sám za sebe. Poté, když přišla na SPD kritika, vydali prohlášení, že tam prý vyslali mě. Pochopil jsem, že SPD do politiky změnu nepřinese.

Velmi manipulativně článek uvádí mé údajné postoje vůči očkování. Autor vytrhává část, kdy jsem kritizoval očkování novorozenců. Zde jsem mluvil namíchání směsi vakcín do jedné injekce. Nikoliv o očkování jako takovém. “Pravdomluvnému” Foru to však stačí na to, aby ze mě dělali odpůrce vědy a bojovníka proti vakcínám. Ať si raději vzpomenou kolik lží nám média šířila o očkování na koronavirus. Dodnes to nikdo neřeší.

Dále také nevím, kde autor vzal, že cílem Aliance bude kritizovat Ukrajinu a chválit Rusko. Naším jediným cílem bude, aby se Česká republika neúčastnila konfliktů po světě. Nepotřebujeme k tomu ani chválit Rusko, ani nikoho jiného. Chceme přestat předstírat, že Česká republika má nějaký vliv na konflikt, který mezi sebou hrají světové mocnosti.

A na závěr je zde už jen úsměvná zmínka, která nezapomíná dodat, že jsem byl členem KSČ. Já to ovšem, narozdíl od Forem 24 protěžovaného Petra Pavla, přiznám a netvrdím, jak jsem byl pomýlen a jak je potřeba “brát vše v kontextu doby.” Komunisté se dnes jen převlékli do jiných barev a vládnou nám dále. Ten na Hradě je toho nejlepším důkazem.

Co dodat závěrem. Je jasné, že Aliance za nezávislost ČR bude trnem v oku příznivcům centralizace moci do Bruselu, a že budeme čelit podobným pomluvám a lžím, které nám předvádí tento článek. Nicméně nás to musí jedině posílit a věřit, že lidé na to nenaletí.”

Onen dehonestační článek jde zde: https://www.forum24.cz/okamura-vrabel-a-rajchl-by-meli-zpozornet-v-oboru-spasitelstvi-maji-konkurenci


Sdílejte prosím tyto informace...