Kandidáti


1. Generálmajor v. v. Ing. Hynek Blaško

Hynek Blaško 38 let svého života věnoval armádě. Prošel všemi funkcemi od velitele čety až po velitele Společných sil Armády České republiky, tedy od poručíka až po generálmajora. Po ukončení vojenské kariéry se začal aktivně věnovat politickému životu.

Ukázat podrobnosti

2. RNDr. Jan Sedláček

Jan Sedláček je přírodovědec (krajinný ekolog) a místopředseda Národní demokracie. Vystudoval obor Péče o životní prostředí a Biologie ekosystémů na Přírodovědecké fakultě Jihočeské univerzity.

Ukázat podrobnosti

3. PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D.

Vladimíra Vítová absolvovala Univerzitu Karlovu v Praze, obor žurnalistika a politologie. Od roku 2003 je předsedkyní spolku České mírové fórum a v roce 2018 se stala i předsedkyní vlasteneckého politického hnutí Aliance národních sil.

Ukázat podrobnosti

4. Mgr. Petr Hannig

Petr Hannig je bývalý oficiální prezidentský kandidát (2018), předseda strany ROZUMNÍ. Původním povoláním umělecký kovář, hudební producent, skladatel, objevitel Lucie Bílé, Jakuba Smolíka, Zdeňka Izera a dalších hvězd show byznysu. Hovoří pěti světovými jazyky.

Ukázat podrobnosti

5. Mgr. Tomáš Vandas

Tomáš Vandas je zastupitel města Bíliny a předseda Dělnické strany strany sociální spravedlnosti. Absolvent magisterského oboru sociální a mediální komunikace na univerzitě v Praze.

Ukázat podrobnosti

6. Adam B. Bartoš

Adam B. Bartoš (narozen 1980) je vydavatel knih a od roku 2014 předseda politické strany Národní demokracie. V letech 2016-2017 trestně stíhán za své politické názory a politickou a vydavatelskou činnost.

Ukázat podrobnosti

Další kandidáti budou přidáváni v průběhu doby

Sdílejte prosím tyto informace...