Kandidáti


1. Generálmajor v. v. Ing. Hynek Blaško

Hynek Blaško 38 let svého života věnoval armádě. Prošel všemi funkcemi od velitele čety až po velitele Společných sil Armády České republiky, tedy od poručíka až po generálmajora. Po ukončení vojenské kariéry se začal aktivně věnovat politickému životu.

Ukázat podrobnosti

2. RNDr. Jan Sedláček

Jan Sedláček je přírodovědec (krajinný ekolog) a místopředseda Národní demokracie. Vystudoval obor Péče o životní prostředí a Biologie ekosystémů na Přírodovědecké fakultě Jihočeské univerzity.

Ukázat podrobnosti

3. PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D.

Vladimíra Vítová absolvovala Univerzitu Karlovu v Praze, obor žurnalistika a politologie. Od roku 2003 je předsedkyní spolku České mírové fórum a v roce 2018 se stala i předsedkyní vlasteneckého politického hnutí Aliance národních sil.

Ukázat podrobnosti

4. Mgr. Petr Hannig

Petr Hannig je bývalý oficiální prezidentský kandidát (2018), předseda strany ROZUMNÍ. Původním povoláním umělecký kovář, hudební producent, skladatel, objevitel Lucie Bílé, Jakuba Smolíka, Zdeňka Izera a dalších hvězd show byznysu. Hovoří pěti světovými jazyky.

Ukázat podrobnosti

5. Mgr. Tomáš Vandas

Tomáš Vandas je zastupitel města Bíliny a předseda Dělnické strany strany sociální spravedlnosti. Absolvent magisterského oboru sociální a mediální komunikace na univerzitě v Praze.

Ukázat podrobnosti

6. Adam B. Bartoš

Adam B. Bartoš (narozen 1980) je vydavatel knih a od roku 2014 předseda politické strany Národní demokracie. V letech 2016-2017 trestně stíhán za své politické názory a politickou a vydavatelskou činnost.

Ukázat podrobnosti

7. JUDr. Miroslav Pindeš, Ph.D.

Miroslav Pindeš je český advokát a vysokoškolský pedagog, mj. odborník na mezinárodní právo a boj proti terorismu. Narodil se v roce 1961 ve slovenském Brezně. Již v mládí se ale přesunul na Moravu, kde vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně.

Ukázat podrobnosti

8. Jiří Janeček

Jiří Janeček je český podnikatel, pivovarník, první místopředseda Hnutí PES a jedna z hlavních tváří boje živnostníků proti vládním nařízením v době Covid-19. Narodil se v roce 1973. Již od 18 let podniká, působí zejména v gastronomii a hoteliérství. V současné době je majitelem pivovaru Malý Janek v Jincích.

Ukázat podrobnosti

9. Prim. MUDr. Vladimír Kotek, Ph.D., MBA

Vladimír Kotek je český odborný lékař a soudní znalec pro urologii a klinickou onkologii. Vystudoval lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně – obor všeobecné lékařství (MUDr.) a chirurgie (Ph.D.). Kromě toho studoval také veřejné právo (MBA), zabýval se propojením zdravotnictví, ekonomie a práva.

Ukázat podrobnosti


10. PhDr. et Mgr. et Bc. Svatava Cekotová

Svatava Cekotová je odbornicí na sociální pedagogiku se zaměřením na výchovu opuštěných dětí v rámci pěstounské péče. Žije ve Zlíně, vychovala pět vlastních dětí, aktuálně je babičkou sedmi vnukům.

Ukázat podrobnosti


11. Ing. Vladimír Vaculík

Vladimír Vaculík je stavební inženýr, odborný poradce a znalec v oblasti nemovitostí. Žije v Uherském Brodu a je členem strany ROZUMNÍ. Vystudoval Vysoké učení technické v Brně, Fakulta stavební; ukončení studia proběhlo v roce 1989. V 90. letech pak absolvoval čtyřsemestrové specializační studium technického znalectví v oboru stavebnictví a ekonomiky.

Ukázat podrobnosti


12. Pavel Černocký

Pavel Černocký (narozen 1945) je český hudebník, diskžokej, manažer a politický komentátor. Je starším bratrem známé “Saxany” Petry Černocké. Studoval Vysokou školu zemědělskou v Praze, ale stále více jej to táhlo k hudbě.

Ukázat podrobnosti


13. Ing. Marek Vysocký

Marek Vysocký je zastupitel Moravskoslezského kraje a člen jeho výboru pro dopravu. Absolvoval elektrotechnickou fakultu ČVUT v Praze a celý život pracoval ve vývoji software či hardware.

Ukázat podrobnosti


14. Ing. Ivan Cícha

Ivan Cícha je odborník na stavebnictví a bytovou politiku a také člen předsednictva Národní demokracie. Od narození žije v Táboře. vystudoval ČVUT v Praze, fakultu stavební a je stavební inženýr s autorizací v oboru pozemní stavby.

Ukázat podrobnosti


15. Petr Rabas

Petr Rabas (narozen 1953) je známý český judista, dlouholetý trenér a vychovatel mladých sportovců. Žije v Karviné a je členem strany ROZUMNÍ. Judu se věnuje již od roku 1968, kde byl členem TJ Baník 1. máj Karviná a jeho extraligového družstva, několikrát se stal medailistou mistrovství ČSSR, ČSR a SR.

Ukázat podrobnosti


16. Ing. Miroslav Kelnar

Miroslav Kelnar je ekonom, odborník na mezinárodní obchod, protivládní aktivista, představitel Holešovské výzvy a člen Národní demokracie. Dlouhodobě působí v organizacích zahraničního obchodu, např. v 90. letech pracoval ve Škodaexportu.

Ukázat podrobnosti


17. Mgr. Jiří Štěpánek

Jiří Štěpánek (narozen 1972) je obchodní referent a člen Dělnické strany sociální spravedlnosti. Narodil se v Praze, ale nyní žije v Plzni. Absolvoval Střední průmyslovou školy dopravní (obor doprava – přeprava) a poté magisterský obor Sociální a mediální komunikace.

Ukázat podrobnosti


18. Václav Kupilík

Václav Kupilík je zaměstnancem v malé české obchodní společnosti a místopředsedou Aliance národních sil. Narodil se a celý život žije v Českých Budějovicích a miluje svůj rodný Jihočeský kraj.

Ukázat podrobnosti


19. Ing. Helena Ryšavá

Helena Ryšavá je ekonomka, moderátorka Svobodného vysílače, zastupitelka obce Planá a hasička. Nikdy nebyla členkou žádné strany. Má ekonomické vzdělání a roční školu pro moderátory a redaktory.

Ukázat podrobnosti


20. Mgr. Jiří Froněk

Jiří Froněk (narozen v Sokolově roku 1984) je členem Dělnické strany sociální spravedlnosti a dlouhodobým politickým aktivistou žijícím v Karlových Varech. Vystudoval na Západočeské univerzitě v Plzni obor právo, které je zároveň i jeho koníčkem.

Ukázat podrobnosti


21. Kamil Papežík

Kamil Papežík je stavební technik a člen hnutí Aliance národních sil. V současné době žije ve Frýdku-Místku. V 80. letech vystudoval Střední průmyslovou školu stavební ve Valašském Meziříčí. A své odbornosti se věnuje téměř celou dobu svého odborného života.

Ukázat podrobnosti


22. Blanka Čejková

Blanka Čejková je živnostnice (kadeřnice a manikérka) a matka dvou dospělých synů. (Nejen) pro ně si přeje klidnou a šťastnou budoucnost v prosperující vlasti.

Ukázat podrobnosti


23. Mgr. et Bc. Karel Světnička

Karel Světnička je právník, nezávislý publicista, komentátor Svobodného vysílače a předseda Moravské a Slezské pirátské strany, která nemá nic společného s Pirátskou stranou Ivana Bartoše, ale naopak je nezávislou, zemskou a antisorosovskou platformou založenou na původních myšlenkách švédských Pirátů.

Ukázat podrobnosti


24. Jiřina Niké Hájek, DiS.

Jiřina Niké Hájek je odbornicí na prevenci kriminality, pořadatelkou aktivit pro děti a mládež a členkou Dělnické strany sociální spravedlnosti. Vystudovala SPŠ strojní a VOŠ ekonomicko-právní v Praze.

Ukázat podrobnosti


25. Zdeněk Kocman

Zdeněk Kocman je trenér řecko-římského zápasu pro mládež, obyvatel Havlíčkova Brodu a člen Aliance národních sil. Životní motto, kterým se řídí v každé situaci, má od svých dvaceti let: “Vše co si dokážu představit a uvěřit tomu, je možné.”

Ukázat podrobnosti


26. Pavel Kostka

Pavel Kostka (narozen 1973) je strojník, člen Aliance národních sil, aktivní včelař a obyvatel vesničky Křesetice nedaleko Kutné Hory. Vystudoval střední odbornou školu v oboru “mechanik seřizovač pro obráběcí stroje a linky” s maturitou.

Ukázat podrobnosti


27. Michal Biegl

Michal Biegl je truhlář, strojní mechanik, modelář a předseda krajského klubu Aliance národních sil Hradec Králové. Narodil se a žije v Hradci Králové. Vystudoval Střední odborné učiliště strojní, obor strojní mechanik.

Ukázat podrobnosti


28. PhDr. Miroslav Sládek

Miroslav Sládek (narozen 1950) je český vlastenecký politik, poslanec v letech 1992-1998 a předseda Sdružení pro republiku – Republikánské strany Československa.

Ukázat podrobnosti


Sdílejte prosím tyto informace...