Aliance za nezávislost ČR sjednocuje

Zatímco někteří o sjednocování jen mluví, my se skutečně sjednocujeme!

Již před rokem začaly snahy pronárodních stran o spolupráci do eurovoleb. Všechny pronárodní strany a hnutí byly pozvané ke spolupráci. Některé se zapojily, jiné to zcela ignorovaly. Z těch stran, které se zapojily, vznikla společná platforma Vystupme z EU a NATO.

Následně se nám na základě této platformy podařila historická událost: Poprvé jsme spojili 8 pronárodních stran pod 1 společnou kandidátku s názvem Aliance za nezávislost ČR. Domluvili jsme společnou koalici 8 stran: Národní demokracie, Aliance národních sil, Dělnická strana sociální spravedlnosti, Rozumní Petra Hanniga, hnutí PES, SPR-RSČ M. Sládka, hnutí Čistý kraj a hnutí Bezpečné ulice.

Jednomyslně jsme schválili, že jedničkou kandidátky bude pan generál Hynek Blaško, který jako jeden z mála europoslanců prokázal, že skutečně hájí národní zájmy.

Nyní se od některých, kdo spolupráci s námi od začátku odmítali, najednou začínají ozývat “hlasy ke sjednocení” (tím způsobem, že bychom se my rozpustili a začlenili pod některé “spasitele”). To odmítáme! My jsme nakloněni ke spolupráci, ale na seriózním základě. Ne že někdo, kdo stál celou dobu bokem, se najednou začne tvářit jako “jediný možný spasitel”.

Za politika rozhodují nikoliv slova, ale činy. Proto volte ty, kdo o sjednocení nejen mluví, ale skutečně se sjednocují!

Aliance za nezávislost ČR


 

Sdílejte prosím tyto informace...