Představujeme první tři kandidáty do EP

Hynek Blaško, Jan Sedláček a Vladimíra Vítová

Alianci za nezávislost ČR povede do eurovoleb silná trojice: Jedničkou bude současný europoslanec Ing. Hynek Blaško, generálmajor v. v., za ním bude krajinný ekolog a místopředseda Národní demokracie RNDr. Jan Sedláček a trojkou kandidátky bude PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně vlasteneckého politického hnutí Aliance národních sil a spolku České mírové fórum.

Generál Hynek Blaško jako jeden z mála europoslanců vždy hlasoval pro zájmy ČR a nikdy nezvedl ruku pro žádnou bruselskou šílenost. To je také důvod, proč získal důvěru všech 8 stran zapojených do Aliance za nezávislost ČR a dostal nabídku na první místo kandidátky. V případě volebního úspěchu bude pokračovat v pronárodní politice a hodlá zúročit své dosavadní zkušenosti z působení v EP.

Blaško byl původně zvolen za SPD, kde se díky preferenčním hlasům dostal z 8. místa až na 1. místo a dokonce přeskočil i lídra. Kvůli nesouhlasu s praktikami vedení SPD odešel z tohoto hnutí a nyní působí jako nestranický europoslanec zařazený do frakce ID (Identita a Demokracie). Tam sedí společně např. s francouzským Národním sdružením, které vede Marine Le Pen, nebo se stranou PVV nizozemského vítěze voleb Geerta Wilderse.

Hned za generálem Blaškem bude náš nejmladší kandidát, 28-letý RNDr. Jan Sedláček. Je to odborník na ochranu přírody, zaměřuje se zejména na zeleň a její vliv na mikroklima měst a krajiny. Zároveň je hlasitým kritikem klimatické ideologie a v EP hodlá aktivně vystupovat proti Green Dealu.

“Green Deal je hrozbou nejen pro naše hospodářství, ale i pro naši krajinu. Zejména nám kvůli němu hrozí další masivní ochuzení půdy o humus. Proto je potřeba, aby ČR jasně odmítla GD i celou dekarbonizační politiku,” říká Sedláček. Namísto “klimatické” politiky prosazuje rozumnou ochranu krajiny založenou především na ochraně orné půdy, ozelenění měst a tvorbě pestré mozaikovité krajiny.

Na třetím místě bude kandidovat PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D. Vystudovala obor žurnalistika a politologie a má dlouholeté zkušenosti ze státní správy, působila např. jako mluvčí Ministerstva školství. Vítová již od začátku kritizuje naše členství v EU a NATO a dlouhodobě prosazuje nezávislost ČR. Zároveň se aktivně angažuje v mezinárodním mírovém hnutí. Jejím mottem je: „Člověk je duší hledící do dálek – k životu lepšímu, k životu bez válek.“

Více informací o našich kandidátech naleznete zde: https://aliancezacr.cz/kandidati/ Postupně tam budeme zveřejňovat i další kandidáty.

Aliance za nezávislost ČR je společnou kandidátkou 8 opozičních neparlamentních stran, jejichž představitelé překonali svá ega a rozhodli se jít do voleb společně. Naším cílem nebude “měkká reforma EU”, ale naopak rozpad EU, popř. usnadnění odchodu ČR z EU.

Podobně jako Nigel Farage využil svého působení v Europarlamentu k tomu, aby dovedl svoji zemi k brexitu, podobně i my jej využijeme k tomu, abychom dovedli ČR k nezávislosti.

A to nejen na EU. Stejně tak je potřeba nezávislost ČR na dalších nadnárodních organizacích, zejména NATO. Naším dlouhodobým cílem je odchod ČR z NATO a vyhlášení neutrality ČR, podobně jako to má Rakousko, Švýcarsko nebo Srbsko.


 

Sdílejte prosím tyto informace...