Volební program

ANO vystoupení z EU!
NE Evropské unii!
ANO míru a vystoupení z NATO!
NE podpoře jakékoliv války!
ANO vystoupení z WHO! NE pandemickým zákazům!
ANO rozumné ochraně přírody! NE Green Dealu a klima-fanatismu!
ANO bezpečí! NE strategicky řízené migraci!
ANO soběstačnosti ČR! NE nadvládě cizích korporací!
ANO svobodě slova! NE cenzuře!
ANO tvořivosti a podnikání! NE byrokracii a papírování!
ANO zachování spalovacích motorů! NE vnucování elektroaut!
ANO ochraně soukromí! NE totalitnímu šmírování!
ANO zachování koruny! NE přijetí eura
ANO levné elektřině! NE drahotě!
ANO rodině! NE vnucování LGBT ideologie!

Aliance pro nezávislost ČR kandiduje s jasným cílem: zajistit ČR suverenitu, neutralitu a mírový rozvoj pro další generace.

Proto je naším cílem využít naši činnost v EP k tomu, abychom přiblížili EU k rozpadu, popř. usnadnili Czexit, jako se to Nigelu Farageovi podařilo s Brexitem.

Dokud bude ČR součástí EU, budeme hlasovat proti jakémukoliv návrhu, který by dále omezil suverenitu ČR i dalších členských států. Nikdy nezvedneme ruku pro žádné šílenosti, které nám EU chystá dnes a denně!

1. ANO vystoupení z EU! NE Evropské unii!

Dokud budeme v EU, čeká nás jen drahota a cenzura. Proto není naším cílem “měkká reforma EU”, ale naopak využít naši činnost v EP k usnadnění Czexitu či rozpadu EU. V EP budeme nejen hlasovat proti šílenostem z Bruselu, ale zejména navazovat kontakty s rozumnými poslanci z dalších států a předjednávat dohody platné po našem vystoupení z EU.

2. ANO míru a vystoupení z NATO! NE podpoře jakékoliv války!

Odmítáme zatahování ČR do cizích válek, zejména do té na Ukrajině. Proto zastavíme posílání zbraní do těchto válek. Členství v NATO je bezpečnostní hrozbou pro ČR, kdy se stáváme účastníkem válek za cizí zájmy. Proto ukončíme členství v NATO a přeměníme ČR v neutrální mírový stát.

3. ANO vystoupení z WHO! NE pandemickým zákazům!

Za našimi zády se chystá Pandemická dohoda, která by dovolila Světové zdravotnické organizaci (WHO) centrálně vyhlašovat drastické zákazy ve všech státech. S tím zásadně nesouhlasíme! My naopak prosazujeme vystoupení z WHO, svobodu pohybu a podporu zdravého života. Už žádné lockdowny a nucené roušky!

4. ANO rozumné ochraně přírody! NE Green Dealu a klima-fanatismu!

EU skrz klimatickou ideologii ničí náš průmysl a prodražuje náš každodenní život. My toto šílenství nebudeme tolerovat! Zrušíme Green Deal i celou “dekarbonizaci” a ukončíme nucené zateplování všech domů. Podpoříme živočišnou výrobu a vrátíme se k rozumné ochraně přírody, především budeme chránit ornou půdu, která je naším nejcennějším národním bohatstvím.

5. ANO bezpečí! NE strategicky řízené migraci!

EU se neustále snaží nám vnucovat migranty z cizích kultur, a to i pomocí migračních kvót. Tito migranti způsobují nárůst zločinnosti a snižují bezpečnost. Proto jsme zásadně proti přijímání těchto migrantů do ČR. Náš stát se musí stát bezpečnou zónou!

6. ANO soběstačnosti ČR! NE nadvládě cizích korporací!

ČR se stala krmelcem cizích korporací, které od nás vyvádějí stovky miliard Kč ročně a přizpůsobují naše zákony (i směrnice EU) ve svůj prospěch. Toto rozkrádání ukončíme! Zajistíme, aby ČR získala soběstačnost v základních potravinách a průmyslových odvětvích. Páteří českého hospodářství se musejí stát menší a střední české firmy a družstva.

7. ANO svobodě slova! NE cenzuře!

Jsme zásadně pro svobodu slova a pro možnost slovního vyjádření jakéhokoliv názoru. Proto jsme proti cenzuře a proti snaze EU o trestání „nepohodlných“ názorů. Zejména DSA (Digital Services Act) považujeme za nástroj k cenzuře a nebudeme jej tolerovat. Chceme nejen svobodu projevu, ale i svobodu po projevu!

8. ANO tvořivosti a podnikání! NE byrokracii a papírování!

EU neustále hází klacky pod nohy všem šikovným lidem, a to zejména nesmyslným papírováním. Aktuálně pro všechny firmy zavádí ESG, což jsou povinné výkazy, zda daná firma dodržuje politickou ideologii EU. My tyto šílenosti nebudeme tolerovat, zrušíme zbytečnou byrokracii a rozvážeme lidem ruce! Šikovnost nebudeme trestat, ale naopak podporovat.

9. ANO zachování spalovacích motorů! NE vnucování elektroaut!

EU se snaží zakázat výrobu a prodej normálních aut. Navíc již teď významně prodražuje tato auta nesmyslnými emisními limity. Tyto praktiky zastavíme! Zrušíme všechna omezení aut na benzín či naftu, čímž tato auta zlevníme a zajistíme svobodu volby, který typ auta si koupit. Navíc ukončíme nucené přimíchávání “biosložky” do pohonných hmot.

10. ANO ochraně soukromí! NE totalitnímu šmírování!

EU zde zavádí systém “Velkého bratra” a snaží se po vzoru Číny slídit v našem soukromí. Aktuálně se pokouší šmírovat veškerou naši internetovou komunikaci. Tyto nekalé praktiky nebudeme tolerovat! Zajistíme soukromí ve veřejném prostoru a poštovní tajemství u veškeré komunikace na internetu.

11. ANO zachování koruny! NE přijetí eura!

Česká koruna je bezpečným měnovým přístavem. Přijetím eura bychom naopak museli ručit za dluhy Řecka, Itálie a dalších nezodpovědných států. Proto jednoznačně zachováme českou korunu. Kromě toho se zasadíme za právo na hotovost a nedovolíme nucenou digitální měnu a sociální kredit.

12. ANO levné elektřině! NE drahotě!

EU nám úmyslně prodražuje elektřinu emisními povolenkami a navíc nám hodlá zakázat uhelné elektrárny. To nebudeme tolerovat! Zachováme naše uhelné elektrárny, dostavíme ty jaderné a zrušíme emisní povolenky a cenotvorbu podle lipské burzy. Tím zajistíme levnou a stabilní elektřinu pro naše lidi a podniky a uděláme z ČR energetickou velmoc.

13. ANO rodině! NE vnucování LGBT ideologie!

Rodinu tvoří otec, matka a děti. Pohlaví je geneticky dané a není věcí volby. Toto jsou odvěké pravdy a my nedovolíme EU, aby nám ničila hodnoty a ohrožovala naše děti. Postavíme se proti LGBT ideologii (a zejména “trans”-nesmyslům) na školách. Sexuální orientaci považujeme za soukromou věc každého člověka a nikoliv za nástroj k povyšování se nad ostatní.


Sdílejte prosím tyto informace...