Pozvánka na demonstraci na podporu Assange

Julian Assange pravdivě informoval o zločinech USA. Za to s ním zacházejí, jako by byl zločinec on sám!

V Británii má být rozhodnuto ve dnech 20.-21. 2. 2024 o vyhoštění Juliana Assange do USA, kde by byl nucen strávit zbytek života ve vězení za činy, které nespáchal. Proto cítíme povinnost podpořit okamžité propuštění Juliana Assange namísto jeho vydání do USA.

Proto zveme všechny Čechy, kterým se příčí nečinně přihlížet dalším zločinům tohoto anglosaského komplotu Velké Británie a USA, aby se svou účastní na této naší demonstraci postavili proti této kolosální nespravedlnosti vykonávané na Julianu Assangem.

Zároveň chceme na této demonstraci vyjádřit své rozhořčení nad zavražděním amerického novináře chilského původu Gonzala Liry ukrajinskou fašistickou chutnou pro jeho kritické názory vůči ukrajinské vládě a žádáme, aby byla tato politická vražda na Ukrajině vyšetřena a potrestána. Podporou ukrajinského fašistického režimu na sebe přebírá i česká vláda svoji spoluzodpovědnost za tuto politickou vraždu, která je pokračováním zavedené praxe na Ukrajině – zbavování se novinářů kritizujících porušování lidských práv na Ukrajině jejich fyzickou likvidací.


 

Sdílejte prosím tyto informace...