Petr Hannig: “Zákaz amalgámových plomb vytvoří armádu bezzubých”

Koloniální země, které vlastně určují agendu v Evropské unii, nepočítáme-li v to lokaje ve vysokých funkcích, dosazené koaličními, ale nakonec i opozičními stranami, si vymysleli jak si i vizuálně vytvoří pocit, že zase mají své kolonie.

Nemajetní občané středního a východního křídla EU, což při politice Green Dealu budou kromě miliardářů a těch, kteří pobírají vysoké platy jako politici či Bruselští úředníci, nakonec všichni, se poznají podle toho, že budou mít, s prominutím »hubu jako Pepek Vyskoč«. Pamatujete přece na film Dobrý voják Švejk a scénu, jak »vachmajstr« v podání Jaroslava Marvana vybral jako policejního konfidenta místního blba Pepka Vyskoče s jeho nádherným úsměvem a ukázkou chrupu, jak si asi »moudří Bruselští« představují zákaz amalgámových plomb. Člověk by jim rád řekl, tak jako to říkal závodčí: »Pane vachmajstr, vy jste ale hlava«. Vy, co nám vládnete z Bruselu, cokoliv vymyslíte, tak to hlava normálně uvažujících lidí nebere.

Už teď nemají lidé ani na normální zubní péči, nehledě na to, že se jim nedostává zubařů jako takových, neboť nám je hned po absolvování studií (za naše české peníze) vyluxuje Německo či vzdálenější destinace.

Takto nám naši »velcí přátelé« pomáhají. Už to začalo rušením nově postavených cukrovarů, abychom jako bývalá cukrovarnická velmoc nekonkurovali západu. To mělo být varováním našim zemědělcům, že tak jako zamávaly západní země s cukrovary, tak nakonec zamávají se zemědělstvím jako takovým. A přesto i zemědělci v referendu hlasovali pro vstup do EU.

Nedávno jsme si připomněli druhé dějství »pomoci západu« našemu národu. 15. březen 1939. Tím prvním byla Mnichovská konference a zrada Francie, se kterou jsme měli smlouvu, a nebetyčná přezíravost Velké Británie k nějaké malé středoevropské zemi, byť demokratické. A když Německo porušilo i tu Mnichovskou dohodu, že zbytek ČSR má být zachován svobodný, nikdo nehnul ani prstem. Až když Polsko (které ostatně ruku v ruce s Německem a Maďarskem urvalo v roce 1938 část našeho pohraničí) bylo napadeno, tak se slavný Albion uráčil vyhlásit Německu válku. Spolu s Francií.

V tu dobu jsme přesně věděli co je to zrada. Hitlerovské hordy nám daly okamžitě vědět, zač je toho loket. Třetí dějství pomoci západu je náš vstup do té »nádherné« Evropské unie. Ono to skutečně nádherné bylo, zvláště když jsme vstoupili do Schengenu a mohli jsme bez omezení objevovat krásy Francie, Italie atd. Jenomže za tím nádherným a opojným pozlátkem se odehrávalo něco zcela jiného. Zničení našeho průmyslu, útlak pro naše zemědělce, kteří nemohli konkurovat násobně větším dotacím, jež dostávají například francouzští farmáři. Diktát západních prodejních řetězců cíleně likvidujícím domácí producenty. To by si např. Lidl ve Francii vůbec nedovolil. Sám jsem se při svých každoročních cestách po celé Francii divil, že tamní sortiment zachovává francouzskou produkci.

A to ještě není všechno. Zákaz výroby malých aut na klasický pohon. Elektroauta jsou pro střední vrstvu nedostupná. Co je ovšem nejhorší. Připravuje se něco na způsob emisních povolenek pro normální rodinné, ale i bytové domy. Kdo nebude mít jakýsi ekologický štítek, tak bude platit vysoké daně z nemovitosti. A na to mnozí majitelé těch domků, které si mnohdy vybudovali svépomocí, mít prostě nebudou.

A už zde číhají západní penzijní fondy, které si zde zhodnocují své bohatství, aby za »hubičku« takovéto ekologicky nevyhovující domy skoupily. Na ulici se pak ocitne dav bezzubých bývalých majitelů těchto nemovitostí, protože v tu dobu už bude platit zákaz amalgámových plomb (které byly dosud zadarmo) naordinovaný Evropskou komisí. K volbám do EU chce přijít jenom 30 % voličů. To jsou ti, kteří volí SPOLU, Piráty a STAN. Hlavně starší, nóbl dámy v Praze, ti co volili Petra Pavla, protože nás tak dobře reprezentuje a je pohledný, na rozdíl od toho předchozího. Ti ostatní (hlavně z venkova) jsou proti EU, a tak k volbám nepřijdou. Tím si ovšem zvolí tu cestu, kterou jsem popsal v článku. Tak dlouho se nezajímali o politiku, až skončili na ulici a bez zubů.

Petr Hannig, předseda Rozumných v ALIANCI ZA NEZÁVISLOST ČR

 

Převzato z webu Iportal24.cz


 

Sdílejte prosím tyto informace...