Vyjádření generála Blaška ke zrušení práva veta v EU

Gen. Hynek Blaško: Europarlament o 17 hlasů schválil výzvu ke zrušení práva veta v EU!

Dnes Evropští poslanci ukázali, jak hluboce opovrhují demokracií v Evropě. V hlasování dnes prošla zpráva, která vyzývá ke změně smluv ve prospěch centrálního řízení a odebrání pravomocí členským státům.

Milí občané, tak jsme se konečně dočkali. Chtěli jsme, aby Fialova vláda odešla, a teď už si opravdu může balit kufry. Jenom ji neodvolají voliči, ale sám Brusel. Pokud by smlouvy byly změněny způsobem, jak si přejí europoslanci, tak už nepotřebujeme vládu, parlament ani prezidenta. Jako státy přijdeme o právo veta ve většině zásadních oblastí, a rozhodovat se bude už jen v EU. U nás bude místo vlády stačit už jen úředník, který bude dohlížet na to, zda dodržujeme příkazy.

Evropské unii povládne už jen skupinka nejsilnějších států, která se “konečně” nebude muset ohlížet, na to, co si myslí nějací Češi, Slováci, Maďaři, Bulhaři nebo jiné malé národy. Opravdu jsme se tedy dočkali, a naše národní státy tím dostanou poslední ránu.

Nicméně blíží se evropské volby příští rok. Je třeba poznamenat, že tento zrůdný návrh prošel o pouhých 17 hlasů. Což je další potvrzení toho, že rovnováha sil v Evropském parlamentu se vychyluje. Zbývá už jen pár poslanců, aby se zvrátila v neprospěch elitářů a centralistů. Pro voliče by to měla být velká motivace, že jít k volbám tentokrát není zbytečné, stačí aby se těchto 17 hlasů přetočilo. Pokud každá země vyšle o 1-2 rozumné poslance více, kyvadlo sil se vychýlí na druhou stranu. A to je dosažitelný cíl, pokud jej dostatek lidí vezme vážně.


Sdílejte prosím tyto informace...