Mediální štvanice proti Alianci za nezávislost ČR pokračuje

My se ale nelekneme!

Kmotry řízená média se nás začala bát, a proto o nás píšou dehonestující články. Další takový článek se objevil na iDnes.cz a tentokrát je zaměřen na naši snahu o vojenskou neutralitu ČR a vystoupení z NATO.

My se ale mediální štvanice nelekneme! Vždy budeme stát na straně ČR a uděláme vše proto, aby se ČR stala nezávislým státem!

Generál Hynek Blaško, nezávislý europoslanec a náš volební lídr, k tomu píše:

Vážení,

bitva začala oznámením o vzniku nového politického subjektu, který má za cíl dostat se do EP. Jak se dalo předpokládat, mainstream nabrousil tužky a začal s chrlením zvratků, kdy ani náznakem neuvažuje o možnosti, že nový subjekt na politické scéně může mít pravdu.

Co pozitivního přineslo členství v EU a NATO pro české občany. Nic než omezení suverenity, pokračování role státu druhé kategorie sloužícího k potěšení těch v první kategorii (montovna, zisky plynoucí do nenasytných kapes zahraničních “lidumilů” atd.).

Co tzv. obranné společenství, které vlastně obranným není a jehož bojová hodnota je více než pochybná. 20 let budování demokracie v Afghánistánu skončilo potupným útěkem a ponecháním státu na pospas islámskému vedení.

Jaký je to pro nás přínos být v takové “obranné” společnosti, kromě nesmyslného vyhazování peněz.

 

Odkaz na onen dehonestující článek: https://www.idnes.cz/zpravy/nato/biden-nato-aliance-lipavsky-vlastenci-rusko.A231111_092632_zpr_nato_inc


Sdílejte prosím tyto informace...