ANS je jedním ze zakládajících členů mezinárodní platformy EVROPŠTÍ PATRIOTI

Začali jsme spolupracovat s Italskými patrioty, kteří měli v sobotu dne 9. 12. 2023 konvent ve Ferraře. Na tomto konventu byla založena platforma EVROPŠTÍ PATRIOTI, jejíž součástí jsou vlastenecké strany z Itálie, Francie, Švýcarska, Nizozemí a z ČR (ANS).

Hlavním cílem všech zúčastněných politických subjektů je vystoupení z EU, NATO, MMF atd.
V úvodu smlouvy, která byla podepsána, se například píše:
Evropské národy jsou unavené všemi politickými projekty, které předkládají devianti, komici a šašci, a proto slovo „politika“ dnes není chápáno jako nejušlechtilejší činnost člověka, která je zaměřena na ochranu obecných zájmů společenství. Lidé se na politiku dívají s podezřívavostí, nedůvěrou, nenávistí a pohrdáním až do té míry, že více než polovina Evropanů již nehodlá volit, čímž zvýhodňuje ty, kteří drží moc se svými kumpány a jejich zkorumpovanou a servilní klientelou, blízkou mafiím a lobby mezinárodní moci.

Postupem času byla spuštěna kampaň za vyhlazení hodnot a tradic jednotlivých evropských národů, byly zničeny celé země. Patrioti, kteří bojovali za svou svobodu, byli označeni za vulgární konspirační teoretiky. Celá výrobní odvětví byla zredukována na hladovění a poprvé se farmáři a dělníci proměnili ve vojáky pro krvavé dobyvačné a koloniální války v Africe a na dalších kontinentech, které za 80 let způsobily více než 5 milionů mrtvých…..

Předseda strany Italští patrioti generál Antonio Pappalardo, který byl zvolen též předsedou platformy Evropských patriotů, poctil dne 19. 12. 2023 svojí návštěvou Prahu a podepsal oficiální dohodu o spolupráci s Aliancí národních sil. Jménem ANS zde jednají PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D. a Václav Kupilík, kteří se stali spoluzakladateli Patriotů Evropy. V. Vítová převzala funkci viceprezidentky a pan Kupilík funkci národního tajemníka pro Českou republiku.

Zároveň byla podepsána dohoda o ustavení mezinárodní politické aliance za účelem vytvoření „Světové konfederace národů“.

Přítomni byli členové platformy Aliance za nezávislost ČR: poslanec EP generálmajor Ing. Hynek Blaško, předseda DSSS Mgr. Tomáš Vandas, předseda strany Rozumných Mgr. Petr Hannig, místopředseda Národní demokracie RNDr. Jan Sedláček, zástupce Republikánské strany a další.


Sdílejte prosím tyto informace...