Děkujeme všem, kdo nám dali hlas!

Skončili jsme na 12. místě z 30 kandidujících stran a získali jsme 14 910 hlasů od odvážných lidí, kteří volili podle činů a nikoliv podle slov. Bohužel to nebylo dost k tomu, abychom uspěli.

Opět se ukázalo, že většina lidí volí podle toho, kdo má jednak více peněz na kampaň a jednak přístup do TV. Za námi nestojí bohatí kmotři, na kampaň jsme měli 30 tisíc Kč a televize (včetně ČT) nás záměrně ignorovaly. Budeme proto hledat jiné způsoby, jak se dostat do povědomí lidí.

Jsme rádi, že vládní strany oslabily (zejména Piráti) a že posílily strany s euroskeptickou rétorikou. A zejména koalici Stačilo a Přísaze s Motoristy vzkazujeme: Mluvili jste před volbami hezky. Teď ukažte, že to nebyla jen planá slova. 600 tisíc lidí jste na tato slova nalákali. My vás budeme bedlivě sledovat, a jakmile budete hlasovat v EP jinak, než jste mluvili, těch 600 tisíc hlasů si vezmeme my!

Závěrem lze dodat, že celkově v EP posílily euroskeptické strany, ale ne dostatečně. Pořád má většinu velká koalice lidovců, socialistů a liberálů. Tím pádem se Green Deal, podpora migrace a další nekalé praktiky EU možná zpomalí, ale nezastaví. Proto stále zůstáváme u svého hlavního programového bodu, což je okamžité vystoupení z EU!

Více se k tomu naši čelní kandidáti vyjádřili zde:

 


 

Sdílejte prosím tyto informace...